SAFAGA 06.03 – 13.03.2022

SAFAGA to małe portowe miasteczko położone 50 km na południe od tłocznej Hurghady. Riviera Morza Czerwonego, bo tak można ją nazwać charakteryzuje się pięknymi rafami koralowymi. Safaga jest o wiele rzadziej odwiedzana przez turystów niż Dahab, Sharm el El-Sheikh czy Hurghada, dzięki czemu tutejsze rafy są nieomal niezniszczone. Pod wodą spotyka się więcej ryb niż nurków. Tobia Arbaa i Tobia Hamra to dwa łańcuchy raf koralowych, tworzących niepowtarzalne podwodne krajobrazy.

 

PRZELOT, TRANSFER, HOTEL ALL-INCLUSIVE: 2950 PLN

Cena na dzień 17.01.2022

PAKIET NURKOWY: 230 € (10 nurkowań z łodzi)

 

Cena hotelu może ulegać zmianom, w zależności od daty rezerwacji. Wymagana jest zaliczka w wysokości 1000 PLN.

 

Rafy w okolicach Safagi uważane są za jedne z najpiękniejszych na świecie. Dodatkowo ich atrakcyjność podnosi fakt, że są one niezwykle różnorodne – występują tu zarówno płytko położone rozległe rafy, wystające z piaszczystego dna niewielkie słupy i koralowe wysepki, stanowiące raj dla kłębiącego się morskiego życia, oraz sięgające gigantycznych głębokości podwodne ściany, będące miejscem żerowania licznych gatunków ryb.

 

Zakwaterowanie
Amarina Abu Soma Resort 5* - bezpłatne: bardzo urozmaicone wyżywienie, napoje alkoholowe i bezalkoholowe, wifi, 4 baseny, aquapark, 4 restauracje, siłownia (7.00-21.00), plaża z bezpłatnymi leżakami, siatkówka plażowa, tenis stołowy, korty tenisowe, animacje, vouchery na kolacje w restauracji włoskiej, hinduskiej, azjatyckiej, itp. Płatne: masaże, fryzjer, pralnia, centrum nurkowe - wypłynięcia na nurkowania bezpośrednio z wybrzeża przy hotelu.

W pokoju: czajnik elektryczny, szklanki, kawa, lodówka, codziennie dostarczana butelkowa woda pitna, codzienne sprzątanie i zmiana ręczników.

 

Bagaż
Bagaż podręczny 5 kg oraz bagaż główny 20 kg.

 

W cenie
- przelot KATOWICE/WARSZAWA/POZNAŃ - HURGHADA - KATOWICE/WARSZAWA/POZNAŃ,
- zakwaterowanie w 5-gwiazdkowym hotelu all inclusive,
- WiFi w lobby i niektórych pokojach GRATIS!!! (można dodatkowo kupić kartę internetową na lotnisku),
- pakiet 10 nurkowań z łodzi (2 nurkowania dziennie),
- butle 12 l i balast,
- lunch na łodzi,
- woda,
- cola do lunchu,
- kawa herbata nielimitowane,
- miejscowe podatki i opłaty,
- przewodnik.

 

Możliwe kursy i specjalizacje (PADI / ASTD) na tym wyjeździe:

- Advanced Open Water Diver - 1100 PLN
- Experienced Deep Diver - 1300 PLN
- Deep Diver - 700 PLN
- Nitrox Diver - 600 PLN
- Underwater Photography - 400 PLN
- Divemaster - 2500 PLN

 

UWAGA COVID
Wjazd do Egiptu jest możliwy za okazaniem certyfikatu covidowego LUB negatywnego wyniku test PCR wykonanego na 72 godz. przed wylotem.

W związku ze zmianą przepisów dotyczących przekraczania granicy oraz przepisów sanitarnych w poszczególnych krajach, sprawdź tutaj, klikając na Wytyczne COVID-19. Dostępność infrastruktury hotelowej i zakres świadczeń może ulec zmianie. Zmiany dotyczą głównie lobby, restauracji, barów, basenów, spa, placów zabaw i klubów dla dzieci. Przepisy wydawane są przez lokalne władze i Organizator nie ma na nie wpływu. 

 

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od rezygnacji tj. ok. 3% kwoty wycieczki. Wtedy w przypadku choroby (w tym Covid) można wystąpić o zwrot z ubezpieczenia za cały wyjazd. Zainteresowanych takim ubezpieczeniem prosimy o informację.

 

Procedura rezerwacji
Aby zarezerwować wyjazd, należy kliknąć "rezerwację miejsca" u góry strony, podając w wiadomości swój stopień nurkowy lub chęć zapisu na kurs OWD. W mailu zwrotnym zostanie przesłany numer konta do wpłaty zaliczki i dodatkowe informacje. Osoby towarzyszące, nienurkujące również mile widziane.

 

Script logo