GOZO 12.11 - 19.11.2024

W listopadzie, kiedy ruch na Gozo zamiera zapraszamy na wyspę wszystkich nurków spragnionych ciszy i spokoju. W planach nurkowania rekreacyjne dla osób początkujących i zaawansowane dla nurków z zestawami dwubutlowymi. Możliwe również szkolenia w zakresie Experienced Deep Diver, oraz Sidemount Diver. 

CENY - pakiet 10 nurkowań:
- 520 €/os. + przelot 

REZERWACJA MIEJSCA

Zaliczka w wysokości 200 €. Przed wpłatą zaliczki należy zakupić bilet lotniczy Wizzair/Ryanair w podanym wyżej terminie. Chętnie udzielimy pomocy przy zakupie biletów.

CENA OBEJMUJE:
 - zakwaterowanie w apartamentach z wyposażoną kuchnią,
 - transfer lotniskowy na Malcie (w obie strony),
 - pakiet nurkowy 5 dni/10 nurkowań
 - całodobowa obsługa polskiego rezydenta

CENA NIE OBEJMUJE:
 - biletu lotniczego,
 - wyżywienia (w pełni wyposażona kuchnia - posiłki we własnym zakresie),
 - ubezpieczenia nurkowego (świadczymy usługi ubezpieczeniowe Ergo Hestia),
 - biletu na prom (ok. 5 € - tylko w drodze powrotnej).

ZAKWATEROWANIE
Zakwaterowane w wygodnych apartamentach 4-6 osobowych z dwuosobowymi oddzielnymi sypialniami i wspólną, w pełni wyposażoną kuchnią
, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum nurkowego, w miejscowości Marsalforn. Apartamenty zlokalizowane są w odległości kilku minut spacerem od morza.

ZAPLECZE TECHNICZNE
Współpracujemy na Gozo z jednym z największych centrów nurkowych i jednocześnie jednym z 2 centrów w kraju posiadającym akredytację EUF, co zapewnia najwyższe standardy obsługi płetwonurków. Jest to jednocześnie jedno z najbardziej przyjaznych centrów nurkowych, a zaświadczyć o tym mogą licznie powracający, zadowoleni klienci. Potężne zaplecze techniczne gwarantuje satysfakcję zarówno nurkom początkującym jak i technicznym i rebreatherowym, dla których wydzielona została specjalna przestrzeń.

NURKOWANIA REKREACYJNE
Wyspa otoczona jest wodą o przejrzystości sięgającej 40-50 m! Brak silnych prądów, urok i różnorodność miejsc nurkowych gwarantują fantastyczne doznania nurkom na wszystkich poziomach zaawansowania od OWD po nurków technicznych, Na południowym wybrzeżu będzie można  zanurkować na wrakach MV Xlendi, MV Cominoland i MV Karwela oraz MV Hephaestus, gdzie nadarza się wspaniała okazja na zrobienie specjalizacji wrakowej (Wreck Diver). Północno zachodnie wybrzeże to z kolei bogactwo form krasowych, przepiękne formacje skalne, kominy, kawerny, płytkie zatoczki i głęboko opadające w dół ściany - jednym słowem dla każdego coś fajnego! W cenie pakietu nurkowego zapewniamy transport do miejsc nurkowych. W planach wyprawy znajdują się takie miejsca jak Blue Hole, Inland Sea, Cathedral Cave i Billinghurst Cave. Temperatura wody w zależności od pory roku wynosi od 18 st. C wiosną do 30 st. C na przełomie lata i jesieni. Na tej liczącej zaledwie 14 km długości wyspie znajdują się 64 dokładnie opisane i zmapowane miejsca nurkowe.

 

Script logo