GOZO 02.09 – 09.09.2022

Tym razem proponujemy Gozo pod znakiem wraków kawern. O ile pogoda pozwoli oprócz nurkowań rekreacyjnych planujemy zrobić kursy AOWD, Wreck Diver i/lub Cavern Diver -  Czekają na nas również malownicze formacje skalne które zadowolą każdego płetwonurka. Znajdą tu również coś dla siebie miłośnicy większych głębokości. Klimat słonecznej wyspy, na której przez 300 dni w roku świeci słońce, a także atmosfera i standard obsługi w centrum nurkowym gwarantują satysfakcję i sprawiają, że wracamy tu każdego roku.

 

 

CENA - 470 €/os. + przelot
(Wizzair/Ryanair- we własnym zakresie)

 

Zaliczka w wysokości 200 €. Przed wpłatą zaliczki należy zakupić bilet lotniczy Wizzair z Katowic (z bagażem głównym 20 kg) - Bilety lotnicze z Katowic

 

CENA OBEJMUJE:

- zakwaterowanie,

- transfer lotniskowy,

- pakiet nurkowy 5 dni/10 nurkowań,

- sprzęt nurkowy,

- obsługę polskiego instruktora,

 

CENA NIE OBEJMUJE:

- biletu lotniczego,

- wyżywienia ( w pełni wyposażona kuchnia - posiłki we własnym zakresie),

- kursu nurkowania,

- ubezpieczenia nurkowego (ok 60 zł)

- biletu na prom (ok. 5 €).

 

ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowane w apartamentach 4-6 osobowych z oddzielnymi sypialniami dwuosobowymi i wspólną, w pełni wyposażoną kuchnią, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum nurkowego, w miejscowości Marsalforn. Apartamenty zlokalizowane są w odległości kilku minut spacerem od morza.

 

NURKOWANIA REKREACYJNE
Na północy Gozo znajdują się najbardziej znane miejsca do nurkowania: strome podwodne stoki, skalne ściany, wąwozy, kominy, tunele i łuki  Są tu niezwykłe kawerny i groty, a zatem niepowtarzalna okazja do zrobienia specjalizacji jaskiniowej Cavern Diver. Z kolei na południowym wybrzeżu będziemy mogli zanurkować na  wrakach MV Xlendi, MV Cominoland i MV Karwela, gdzie nadarza się wspaniała okazja na zrobienie specjalizacji wrakowej (Wreck Diver). Gozo to również idealne miejsce na uzupełnienie swoich kwalifikacji w zakresie nitroksu do 40% (Nitrox Diver). W cenie pakietu nurkowego mamy transport do miejsc nurkowych. W planach wyprawy znajdują się takie miejsca jak Blue Hole, Inland Sea, Cathedral Cave i Billinghurst Cave.  Temperatura wody ok. 20 st. C.

 

NURKOWANIA SZKOLENIOWE
Podczas wyjazdu możliwe są do zrobienia kursy AOWD, specjalizacje Wreck Diveri i Nitrox Diver (której nie ma możliwości zrobić w kraju). Poniżej cennik możliwych szkoleń wraz z cenami.. W cenę wliczone są podręczniki i certyfikaty. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci wzięcia udziału w danym szkoleniu.

 

CENNIK SZKOLEŃ
- Wreck Diver - 600 zł,
- Cavern Diver - 600 zł,
- Nitrox Diver  - 400 zł
- OWD  - 1700 zł
- AOWD - 1000 zł.

W przypadku trudnych do przewidzenia ograniczeń związanych z Covid-19, termin wyjazdu może zostać zmieniony.

 

Script logo